Navigovať do servisuDolný Kubín - Kňažia, Kapitána Jaroša 35Telefón+421 907 708 834 E-mailautocentrumph@gmail.com Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 – 17:00 h.

Profil spoločnosti

Naša spoločnosť Vám poskytuje pravidelné záručné a pozáručné prehliadky automobilov. Našou hlavnou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníka. Poskytujeme servis osobných vozidiel, servis užitkových vozidiel do 3,5t, 3D Geometriu, diagnostiku vozidiel, prezutie vozidiel a mnoho ďalších služieb.

Sme oficiálny partner ELIT

Sme oficiálny partner ELIT

Spoločnosť ELIT SLOVAKIA, člen medzinárodnej skupiny ELIT Group a člen americkej skupiny LKQ Corporation, ktorá je najväčším distribútorom náhradných dielov na svete, bola založená v roku 1993 v Slovenskej republike. V priebehu vyše 25 rokov svojej existencie na trhu vybudovala pre svojich zákazníkov a partnerov distribučnú sieť 32 pobočiek a prevádzok, ktoré pokrývajú celé územie SR.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.